1€=28.64грн
  • UA
  • RU
  • EN

Легке втiлення ваших проектiв!

Про компанію

Про фабрику:

 

 

Ми - ТМ «Супер Профіль»!

Існуємо на меблевому ринку з 2003-го року. Спеціалізуємось на виробництві меблевого профілю МДФ, та панелей МДФ. А віднедавна також налагодили випуск Стінових Панелей МДФ, плінтусів МДФ, дверних коробок, лиштви та деяких інших погонажних виробів з плити МДФ. Покриваємо їх плівкою ПВХ, натуральним шпоном, фініш плівкою та іншими видами покриття. Працюємо як зі складською програмою, так і під замовлення.

Стандартна складська програма нараховує понад півтисячі позицій. Всі вони в потрібному обсязі тримаються вже виготовленими на складі.

Існує можливість виготовлення погонажу будь якої форми –  на Ваше замовлення. На постійній основі виготовляється понад півсотні «заказних» моделей профілю для різних сфер застосування. Чимало з них є ексклюзивними - під замовника.

Окрім стандартної колекції декорів, практикується розробка і виготовлення погонажу в ексклюзивних кольорах.

Всі ці додаткові опції дають можливість нашому клієнту отримувати не лише популярний складський товар, що доступний всім, в класичному розумінні, але й, при бажанні, розробити власні, унікальні та ексклюзивні моделі як по формі, так і по кольору. І, таким чином, мати власний, неповторний продукт з нашою допомогою!

За цей час створено щільну і розгалужену мережу з продажу меблевого профілю та панелей МДФ по Україні. Стабільна співпраця налагоджена і в експортному напрямку. А саме з Росією, Казахстаном, Білоруссю, Молдовою, Азербайджаном та деякими іншими країнами. Набуто необхідний досвід у виробництві, що, безумовно, позитивним чином відбивається на якості власної продукції. Головною перевагою, і в той же час головною відмінністю від основних наших конкурентів, є адаптація нашого товару до Східної Європи загалом і, в першу чергу, до України, зокрема. Наш профіль підібраний до ДСП плити, як по кольору, так і по формату.


Маючи лідируючі позиції на вітчизняному меблевому ринку нашого профільного напрямку, ми намагаємось не зупинятись на досягнутому, тому вивчаємо нові можливості як освоєного меблевого ринку, так і відносно нового для нас – будівельного. Також розширюємо географію присутності нашого продукту у світі. Слідкуємо за тенденціями, модою, та намагаємось динамічно реагувати на зміни. Розширюємо існуючий складський асортимент, додаємо цікаві і затребувані ринком моделі, адаптуємо під потреби ринку не лише кольори та форми нашої продукції, а й, наприклад, формат чи упаковку, тощо. Головною метою є – пропонувати продукт кінцевому споживачу в найбільш актуальній і зручній формі.Пiдписка на новини:


* Ваше iм'я:
* Ваш e-mail:
Мiсто/регiон: